Jan Šebek - Přímořský motiv

Olej na plátně, 72x97 cm. Signováno vpravo dole J. Lebek 1912. Rámováno.

Stav: Malba poškozena. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

306841. Přímořský motiv
Dražba ukončena:06.12.2020 20:18:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč