Jan Šebek - Zasmušilé ženy v krojích

Olej na kartonu, 40x35 cm. Signováno vpravo dole J. Šebek. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1890 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

306502. Zasmušilé ženy v krojích
Dražba ukončena:02.11.2020 20:16:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč