Jan Šenkýř - Akty v Karlíně

Kombinovaná technika, 80x90 cm. Signováno vpravo dole Šenkýř. Nerámováno.

o autorovi: 1956
Malíř. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole na Žižkově v Praze. Navštěvoval kurzy kresby a malby ak. Malíře Jana Ungára. Jeho tvorba byla zpočátku ovlivněna expresionismem a surrealismem. Ve svém díle se snaží vyjádřit své sny a pocity v konfrontaci s realitou. Vystavuje od 90. let minulého století.

Jan Šenkýř
54860. Akty v Karlíně
Dražba ukončena:28.01.2021 20:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč