Jan Smetana. - Zrození hada

Olej na papíře, 47x60 cm. Signováno vlevo dole Jan Smetana 1992. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Jan Smetana.
305486. Zrození hada
Dražba ukončena:07.07.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč