Jan Sommer, značeno Bechyně - Sedící dívčí akt

Keramika, výška: 27 cm. Signováno J. Sommer. Značeno Bechyně.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Jan Sommer, značeno Bechyně
27850. Sedící dívčí akt
Dražba ukončena:13.02.2019 21:06:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč