Jan Štursa

305716. Chalupa u lesa

popis: Olej na kartonu, 25x33 cm. Signováno vpravo dole Štursa. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880, Nové Město na Moravě - 1925, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

dražba ukončena: 02.08.2020 20:06:03

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 700 Kč