Jan Štursa - Chalupa u lesa

Olej na kartonu, 25x33 cm. Signováno vpravo dole Štursa. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880, Nové Město na Moravě - 1925, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

Jan Štursa
305716. Chalupa u lesa
Dražba ukončena:02.08.2020 20:06:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč