Olej na kartonu, 25x33 cm. Signováno vpravo dole Štursa. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1880, Nové Město na Moravě - 1925, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.