Jan Štursa - Slavkovice u Nového Města na Moravě

Olej na kartonu. 41x55 cm. Signováno vpravo dole J. Štursa. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880, Nové Město na Moravě - 1925, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

Jan Štursa
41063. Slavkovice u Nového Města na Moravě
Dražba ukončena:27.02.2020 20:24:05
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč