Jan Štursa - Soubor dvou prací

2x olej na kartonu, 40x70 cm, 30x48 cm. Oba signovány Jan Štursa. Jeden obraz hůře čitelně. 1x rámováno, 1x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1880, Nové Město na Moravě - 1925, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

Jan Štursa
305058. Soubor dvou prací
Dražba ukončena:03.06.2020 20:14:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč