2x olej na kartonu, 40x70 cm, 30x48 cm. Oba signovány Jan Štursa. Jeden obraz hůře čitelně. 1x rámováno, 1x rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: 1880, Nové Město na Moravě - 1925, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.