Jan Sytař - Kompozice - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 90x102 cm. Signováno zezadu Sytař 2001. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1976
Narodil se v Brně. Studoval malbu na Zlínské škole umění, na FaVU VUT v Brně a grafiku jako stážista na pražské AVU u prof. Kokolii. Ve své tvorbě se zaměřuje hlavně na abstraktní malbu.

Jan Sytař
56013. Kompozice - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:24.02.2021 19:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo