Jan Sytař

56013. Kompozice - VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 90x102 cm. Signováno zezadu Sytař 2001. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1976
Narodil se v Brně. Studoval malbu na Zlínské škole umění, na FaVU VUT v Brně a grafiku jako stážista na pražské AVU u prof. Kokolia. Ve své tvorbě se zaměřuje hlavně na abstraktní malbu.

dražba ukončena: 24.02.2021 19:08:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo