Olej na plátně, 90x102 cm. Signováno zezadu Sytař 2001. Nerámováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1976
Narodil se v Brně. Studoval malbu na Zlínské škole umění, na FaVU VUT v Brně a grafiku jako stážista na pražské AVU u prof. Kokolii. Ve své tvorbě se zaměřuje hlavně na abstraktní malbu.