Jan Uprka Bechyně

52105. Selka s dětmi

popis: Keramika, výška 55 cm. Značeno Bechyně.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:36:14

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč