Jan Uprka Bechyně - Selka s dětmi

Keramika, výška 55 cm. Značeno Bechyně.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Jan Uprka Bechyně
52105. Selka s dětmi
Dražba ukončena:22.10.2020 20:36:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč