Jan Vyčítal, Vladimír Renčín

52369. Soubor 2 anekdot

popis: Litografie a kresba, 17x14 cm a 16x16 cm. Oba signovány. volné listy.

dražba ukončena: 11.11.2020 22:00:17

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 400 Kč