Jana Rašková

55209. Pro potěchu oka

popis: Olej na kartonu, 26x40 cm. Signováno vpravo dole Rašková 64. Rámováno.

zbývá: 29 dnů, 12 hodin

konec dražby: 17.02.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen