Janis Plepis

306418. Pasáček se psem

popis: Akvarel, 49x34 cm. Signováno vpravo dole J. Plepis. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 2 dnů, 5 hodin

konec dražby: 23.10.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč limit (19.10.2020 22:20:56) 687
500 Kč 15.10.2020 21:23:31 683