János Lászlo Aldor - Děti u řeky

Olej na plátně, 67x54 cm. Signováno Aldor J-L. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

36888. Děti u řeky
Dražba ukončena:31.10.2019 22:53:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč