János Pál - Cesta na pastvu

Olej na plátně. 60x80 cm. Signováno vlevo dole János Pál. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

János Pál
38993. Cesta na pastvu
Dražba ukončena:12.12.2019 22:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč