János Szollosy

51984. Prodavačky ovoce

popis: Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vlevo dole J. Szollosy. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 29.10.2020 22:18:48

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 500 Kč