János Szollosy - Prodavačky ovoce

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vlevo dole J. Szollosy. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

János Szollosy
51984. Prodavačky ovoce
Dražba ukončena:29.10.2020 22:18:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč