Janout

306219. Cesta podél pole

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Janout 55. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.09.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 25.09.2020 5:54:13 6965