Janovský

307315. Městečko u rybníka

popis: Olej na kartonu, 51x35 cm. Signováno vpravo dole Janovský 47. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 15.01.2021 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 15.01.2021 19:51:32 2663
500 Kč 07.01.2021 22:33:50 411