Japonsko přelom 19. a 20. stol. - Japonský motiv

Kombinovaná technika, 40x60 cm. Neznačeno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Japonsko přelom 19. a 20. stol.
55561. Japonský motiv
Dražba ukončena:03.03.2021 21:49:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč