Japonsko 1. pol. 20. stol. - Námořní loď

Dřevoryt, 28x42 cm, značeno, rám, pasparta, zaskleno.

Japonsko 1. pol. 20. stol.
13187. Námořní loď
Dražba ukončena:12.10.2017 19:47:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:1 200 Kč