Japonsko konec 19. a začátek 20. stol. - Váza

Porcelán, výška: 30 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Japonsko konec 19. a začátek 20. stol.
301581. Váza
Dražba ukončena:20.10.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč limit (18.10.2019 22:03:30) 5949
800 Kč 13.10.2019 7:42:53 831