Kamenina bělavého střepu, malba emaily a zlatem na polevě, kartuše tvaru vějíře s motivy květin čtyř ročních období a medailony ve stylu květiny a ptáci, na víku motiv psíka, výška 25 cm. Značeno.
Pozn.: Mírně poškozeno. Restaurované vnitřní hrdlo vázy, vlasová trhlina na dně.