Japonsko přelom 19. a 20. stol. - Průvod samurajů

Pozn.: Pochází z pozůstalosti čs. legionáře.

Dřevořez, 8x13 cm. Signováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Japonsko přelom 19. a 20. stol.
46923. Průvod samurajů
Dražba ukončena:15.07.2020 20:03:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč