Japonsko první třetina 20.století

304183. Dóza s víčkem

popis: Porcelán zdoben malbou, výška 15 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 28.03.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč