Japonsko

56762. Gejša

popis: Dřevoryt, 36x24 cm. Neznačeno. Volný list.

Pozn.: List mírně poškozen.

zbývá: 19 dnů, 9 hodin

konec dražby: 17.03.2021 19:31:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč