japonský malíř 2. pol. 20. stol. - Opeřenec

Barevný dřevoryt, 25x23 cm, signováno vlevo dole, rám, pasparta, zaskleno.

japonský malíř 2. pol. 20. stol.
4057. Opeřenec
Dražba ukončena:30.03.2016 21:26:18
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:3 200 Kč