Jar. Zeyer - Staroměstská radnice v Praze

Kombinovaná technika, 46x30 cm. Signováno vpravo dole Jar. Zeyer 94. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Jar. Zeyer
25050. Staroměstská radnice v Praze
Dražba ukončena:28.11.2018 21:17:40
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 500 Kč