Jarmila Čermáková

305742. Soubor 2 leptů - Pražské motivy

popis: 2x Lept, oba 9x7 cm. Signovány vpravo dole tužkou J. Čermáková. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparty mírně poškozeny.

dražba ukončena: 04.08.2020 20:10:55

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 04.08.2020 20:05:55 6147