Jaromír Hofman - Vesnické stavení v jižních čechách

Olej na plátně, 55x65 cm. Signováno vlevo dole hůře čitelně Hofman. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920 – 2003
Malíř, grafik, ilustrátor a pedagog, bratr Vlastimila Hofmana. Studoval soukromou školu užitého umění v Praze a UMPRUM v Praze u profesorů Kratochvíla a Kysely, a po válce na AVU u prof. Pukla. Byl členem Českého fondu výtvarných umění.

47484. Vesnické stavení v jižních čechách
Dražba ukončena:30.07.2020 20:40:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 30.07.2020 20:35:43 4664
500 Kč 16.07.2020 9:58:54 7111