Olej na plátně, 98x79 cm. Signováno vpravo dole Krosch. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodil se v Ústí nad Orlicí roku 1955.
Je autodidakt. V jeho tvorbě převládá zájem o figurální malbu a kresbu, ačkoli se nevyhýbá ani krajinám. Podstatnou část díla tvoří oleje na plátně a zejména různé techniky na papíře. Jeho díla jsou zastoupena v českých soukromých i veřejných sbírkách.