Jaromír Krosch

47185. Dáma s piánem VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 98x79 cm. Signováno vpravo dole Krosch. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Ústí nad Orlicí roku 1955.
Je autodidakt. V jeho tvorbě převládá zájem o figurální malbu a kresbu, ačkoli se nevyhýbá ani krajinám. Podstatnou část díla tvoří oleje na plátně a zejména různé techniky na papíře. Jeho díla jsou zastoupena v českých soukromých i veřejných sbírkách.

zbývá: 25 dnů, 4 hodin

konec dražby: 29.07.2020 19:22:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen