Jaromír Krosch - Stromy VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 83x98 cm. Signováno vpravo dole Krosch. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Ústí nad Orlicí roku 1955.
Je autodidakt. V jeho tvorbě převládá zájem o figurální malbu a kresbu, ačkoli se nevyhýbá ani krajinám. Podstatnou část díla tvoří oleje na plátně a zejména různé techniky na papíře. Jeho díla jsou zastoupena v českých soukromých i veřejných sbírkách.

Jaromír Krosch
47210. Stromy VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:29.07.2020 19:53:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč