Jaromír Krosch

47210. Stromy

popis: Olej na plátně, 83x98 cm. Signováno vpravo dole Krosch. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Ústí nad Orlicí roku 1955.
Je autodidakt. V jeho tvorbě převládá zájem o figurální malbu a kresbu, ačkoli se nevyhýbá ani krajinám. Podstatnou část díla tvoří oleje na plátně a zejména různé techniky na papíře. Jeho díla jsou zastoupena v českých soukromých i veřejných sbírkách.

zbývá: 25 dnů, 6 hodin

konec dražby: 29.07.2020 19:47:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

1 100 Kč 03.07.2020 16:03:39 318
1 000 Kč 01.07.2020 10:40:13 3229