signatura  nečitelná - Práce na poli

Olej na plátně, 61x81 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
304235. Práce na poli
Dražba ukončena:31.03.2020 20:11:47
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč