Jaromír Schoř - Válečná scéna

Tempera na papíře, 33x44 cm. Signováno vpravo dole J. Schoř. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 – 1987

38221. Válečná scéna
Dražba ukončena:28.11.2019 21:19:30
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč