Jaromír Seidl

305866. Semická tůň

popis: Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Jaromír Seidl 1951. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1893. Studoval AVU u prof. Ženíška, Hynaise a Preislera a v Paříži na akademii Julian. Vytvořil mimo jiné lunety v pražském hostinci U Tří pštrosů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

dražba ukončena: 17.08.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo