Jaromír Seidl - Semická tůň

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Jaromír Seidl 1951. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

305866. Semická tůň
Dražba ukončena:17.08.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo