Jaromír Valta

39778. Velká kovárna

popis: Olej na plátně. 70x110 cm. Signováno vpravo dole J. Valta 76. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu autorský štítek. Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

zbývá: 3 dnů, 11 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:29:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč

800 Kč 11.01.2020 20:24:23 3845
700 Kč 20.12.2019 21:18:01 604