Jaromír Valta - Velká kovárna

Olej na plátně. 70x110 cm. Signováno vpravo dole J. Valta 76. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu autorský štítek. Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

o autorovi: 1939
Malíř žijící v Plzni, věnuje se plzeňským motivům a krajině, zvláště severního Plzeňska.

39778. Velká kovárna
Dražba ukončena:29.01.2020 19:29:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 700 Kč