Jaromír Valta

39778. Velká kovárna

popis: Olej na plátně. 70x110 cm. Signováno vpravo dole J. Valta 76. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu autorský štítek. Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

dražba ukončena: 29.01.2020 19:29:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 2 700 Kč