Olej na plátně. 70x110 cm. Signováno vpravo dole J. Valta 76. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Vzadu autorský štítek. Pochází z majetku Škoda Investment a.s.
o autorovi: 1939
Malíř žijící v Plzni, věnuje se plzeňským motivům a krajině, zvláště severního Plzeňska.