Jaroš - Anděl ze železné neděle

Kombinovaná technika na plátně, 45x55 cm. Signováno dole uprostřed Jaroš 2004. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

35453. Anděl ze železné neděle
Dražba ukončena:26.09.2019 22:20:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč