Jaroš - Řeka v údolí

Olej na plátně. 56x73 cm. Signováno vpravo dole Jaroš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

39850. Řeka v údolí
Dražba ukončena:29.01.2020 20:41:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 29.01.2020 20:08:03 2701
700 Kč 31.12.2019 10:54:24 1599