Jaroslav Riedl - Alej

Olej na kartonu, 36x29 cm, signováno vpravo dole Jaroslav Riedl 1909, rám.

3844. Alej
Dražba ukončena:28.01.2016 21:11:51
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč