Jaroslav Bartoš - Klaun

Olej na sololitu, 80x60 cm. Signováno vpravo dole J. Bartoš. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v r. 1927 v Novém Bydžově. Studoval sochařství na pražské AVU u prof. K. Pokorného. Studijní pobyt absolvoval v Jugoslávii. Věnuje se malbě, grafice i monnumentální tvorbě. Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách NG Praha, GHM Prahy, Oblastních galeriích v Čechách, ministerstva kultury ČR a v evropských i mimoevropských galeriích a soukromých sbírkách.

Jaroslav Bartoš
22290. Klaun
Dražba ukončena:26.09.2018 18:26:11
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč