Olej na sololitu, 80x60 cm. Signováno vpravo dole J. Bartoš. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodil se v r. 1927 v Novém Bydžově. Studoval sochařství na pražské AVU u prof. K. Pokorného. Studijní pobyt absolvoval v Jugoslávii. Věnuje se malbě, grafice i monnumentální tvorbě. Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách NG Praha, GHM Prahy, Oblastních galeriích v Čechách, ministerstva kultury ČR a v evropských i mimoevropských galeriích a soukromých sbírkách.