Jaroslav Čermák - následovník - Sedící žena

Olej na plátně, 53x42 cm. Signováno vlevo dole Jaroslav Čermák 1870. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen

Jaroslav Čermák - následovník
35369. Sedící žena
Dražba ukončena:26.09.2019 20:56:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč