Rozměr listů: 32x24 cm. Všechny signovány Jar. Dobrovolský. Volné listy v původním přebalu. Pozn.: Přebal poškozen. Vydal STAN 1929, Břeclav.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč