Jaroslav Dvořáček - Ve dvoře

Tempera, 34x50 cm. Signováno vpravo dole Jar. Dvořáček 44. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908-1980
Narodil se v Sasíně u Boskovic. Studoval na pražské AVU u prof. Loukoty a Nechleby. Působil jako profesor na Škole uměleckých řemesel. Ve své tvorbě se věnoval olejomalbě a tempeře, ale také grafice. Motivy čerpal často na Českomoravské Vysočině.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

32246. Ve dvoře
Dražba ukončena:29.05.2019 18:08:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 05.05.2019 15:41:41 681
600 Kč 26.04.2019 22:48:30 4404