Jaroslav Fanta - Zátiší v elipse

Olej na překližce, 26x29 cm. Signováno dole uprostřed Fanta 61. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1919 – ?

23735. Zátiší v elipse
Dražba ukončena:31.10.2018 22:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 11.10.2018 20:19:13 3211