Jaroslav Fanta

23735. Zátiší v elipse

popis: Olej na překližce, 26x29 cm. Signováno dole uprostřed Fanta 61. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 31.10.2018 22:20:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 11.10.2018 20:19:13 3211