Jaroslav Fröhlich, Miloš Hana, Bohumil Mendík, Leoš Faltýnek, Ivana Vraná, Karel Urbanovský

307447. Soubor 7 prací

popis: Různé techniky, od 24x40 cm do 49x60 cm. Signovány. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 30.01.2021 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 400 Kč