Jaroslav Fröhlich, Miloš Hana, Bohumil Mendík, Leoš Faltýnek, Ivana Vraná, Karel Urbanovský - Soubor 7 prací

Různé techniky, od 24x40 cm do 49x60 cm. Signovány. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Jaroslav Fröhlich, Miloš Hana, Bohumil Mendík, Leoš Faltýnek, Ivana Vraná, Karel Urbanovský
307447. Soubor 7 prací
Dražba ukončena:30.01.2021 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč