Jaroslav Hořánek, Jaroslav Kovář, V. Silovský a další

305743. Soubor 6 grafických listů

popis: Různé grafické techniky, rozměry od 9x13 cm do 23x32 cm. 5x signováno vpravo dole tužkou, 1x signováno dole uprostřed tužkou. 5x rám, sklo, 1x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. 1x prasklé sklo.

dražba ukončena: 04.08.2020 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 04.08.2020 19:16:51 5635
500 Kč 26.07.2020 9:13:06 882