Jaroslav Kantor - Modelka

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 48x34 cm. Signováno vpravo dole Kant 95. Nerámováno.

o autorovi: 1921 – 1996
Malíř, grafik. Studoval Státní grafickou školu v Praze, UMPRUM u prof. Strnadela a AVU v Praze u prof. Nechleby. Věnoval se zejména figurální malbě a portrétům. Byl sólistou opery Městského divadla v Kladně a Divadla J. K. Tyla v Plzni. Vystavoval na členských výstavách SČVU.

32287. Modelka
Dražba ukončena:29.05.2019 18:50:23
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč