Jaroslav Kerles

45908. Mluvící zvířátka

popis: Kresba, 23x35 cm. Signováno vlevo dole s věnováním Kerles. Rám, sklo.

Pozn.: Papír i rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 10.06.2020 20:11:23

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 000 Kč