Jaroslav Kerles

45908. Mluvící zvířátka

popis: Kresba, 23x35 cm. Signováno vlevo dole s věnováním Kerles. Rám, sklo.

Pozn.: Papír i rám mírně poškozen.

zbývá: 16 dnů, 7 hodin

konec dražby: 10.06.2020 19:48:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen