Jaroslav Matějka - Zahradní kavárna

Olej na kartonu, 25x33 cm. Nesignováno. Rám, pasparta.

Jaroslav Matějka
306741. Zahradní kavárna
Dražba ukončena:29.11.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč