Jaroslav Panuška

43775. Letní krajina

popis: Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Rámováno.

pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

dražba ukončena: 29.04.2020 21:14:30

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 130 000 Kč