Jaroslav Peregrin Kloc - Zahrádka před chalupou

Olej na kartonu. 51x36 cm. Signováno vpravo dole Kloc 1969. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1894 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

40096. Zahrádka před chalupou
Dražba ukončena:30.01.2020 20:47:00
Vyvolávací cena:600 Kč
nebylo vydraženo